piatok 13. novembra 2015

Believe in the Miracle of Christmas

Believe in the MIracle of Christmas

Believe in the MIracle of Christmas by daniel-mrva

Vianočné sviatky sa nezastaviteľne blížia. Ešte ani len niektorí ľudia nestihli kúpiť kahance v supermarketoch k Pamiatke všetkých zosnulých a z regálov sa už na zákazníkov dívali čokoládové figúrky, adventné kalendáre, salónky a vianočné dekorácie. 
Týmto článkom sa môžete inšpirovať na prípravu dekorácie.

Nič netreba preháňať (stačí len niekoľko stužiek, sviečok, ikebán, dekorácií, snažte sa obmedziť počet alebo vyradiť mohutné a najmä výrazné girlandy)
Ak máte jednoducho a moderne zariadený byt, mali by ste siahnuť len po moderných a nadčasových dekoráciách (sklené výrobky, bielej, sivej, striebornej farby, jemnejšie môžete zakomponovať farby, ktoré prevládajú vo vašej obývačke alebo jedálni), to znamená, že by ste nemali miešať priveľa štýlov, pretože jednotlivé prvky by nevynikli a vznikol by sz toho gýč.


Christmas Centerpieces
Vkusnou vintage dekoráciu je sklo v rôznych formách. Ako vianočná dekorácia môže poslúžiť sklenená misa, v ktorej sú uložené zvyšnú gule a korále, ďalej sú to rôzne veľkosti svietnikov, pohárov, či už na stopkách alebo obyčajné. V prímorských oblastiach sa využívajú aj ako vianočné dekorácie tradičné alebo oblastné prvky (v tomto prípade hviezdica).

Každý určite pozná klasiku: kombináciu zlatej a červenej farby. Tieto dve farby akoby zachytávali všetky podstatné momenty cez Vianoce: lásku, výnimočnosť, blahobyt, pokoj, dokonalosť, túžbu a zároveň červená farba podporuje chuť do jedla. Touto kombináciu sa takmer nikdy nič nedá pokaziť.White Vintage Christmas Ideas 2015


White Vintage Christmas Ideas 2015 (clipped to polyvore.com)


Nemali by sme si všímať len výzdobu v nákupných centrách, na uliciach, vo svojich príbytkoch, ale mali by sme sa postarať aj o prípravu sŕdc pred Vianocami, aby sme si dokázali vychutnať tie príjemné chvíle.

Do komentárov môžete napísať, či sme Vás týmto článkom inšpirovali, či sa Vám to páčilo alebo nie. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára